busy do Niemiec, poszukuję

busy do Niemiec, poszukuję

Chciałbym znaleźć porządne busy do Niemiec. Szukam przewoźnika, który zawsze przyjeżdża na czas. Jeśli się spóźni, fajnie jakby mnie o tym fakcie informował wcześniej. Czy możecie powiedzieć, jakimi wy busami jeździcie?

Czarek

Posty: 1

 
Jeśli chodzi o przewozy do Niemiec to warto zwracać uwagę na wyposażenie busa. Ja zawsze zwracam uwagę, aby fajnie przeżyć kilkugodzinną drogę.

Wariat

Posty: 2

 
Ja lubię busy do Niemiec pomorskie. Zawsze jak zamawiam stamtąd firmę to mam miłą podróż. Ja nie korzystam z jednego przewoźnika tylko z kilku. Zawsze zamawiam busa, jak znajdę jakikolwiek numer.

Januszek

Posty: 7

 
Dla mnie nie ma problemu, aby zamówić jakiekolwiek busy do Niemiec. Nie muszę nie wiadomo jakich informacji szukać na ich temat.

Klarcia34

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o busy do Niemiec to ja zawsze brałam pierwsze lepsze ogłoszenie, aby jak najszybciej wrócić do domu. Jednak jak ostatnio staliśmy 10 godzin w zepsutym samochodzie, to teraz sprawdzam flotę pojazdów.

Krzysztard

Posty: 26

 
Busy do Niemiec są niezmiernie wygodne, ja również jeżdżę tym rodzajem komunikacji. Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, to jest ona lepsza niż w autokarze.

nikolusw

Posty: 6

 
Ja uwielbiam busy do Niemiec pomorskie tego przewoźnika https://www.beatabus.pl. Jeżdżę z nimi kilka razy w roku i nigdy nie było żadnego problemu. Kierowcy są bardzo mili i kulturalni. Nigdy się nie spóźniają więc jest dobrze.

Klakier

Posty: 8

 
Przewozy do Niemiec busem są bardzo tanie. Kiedyś leciałam zawsze na urlop samochodem, a teraz wolę wybierać tylko i wyłącznie busy.

CHatka-eKo

Posty: 13

 
Dla mnie nie ma problemu, aby zamówić jakiekolwiek busy do Niemiec. Nie muszę nie wiadomo których informacji szukać na ich temat.

Fanatyk

Posty: 5

 
Busy do Niemiec jeżdżą codziennie, dlatego bez problemu znajdziesz jakiegoś przewoźnika. Ja zawsze uważam na flotę pojazdów. Szukam busa, który będzie wygodny. Nienawidzę siedzieć długo w jednej pozycji, a w niektórych busach rozkładają się fotele.

donbagino

Posty: 21